Bornholm

Ocena: - gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka Zaloguj się aby ocenić

Opis

WITAMY
NA STRONIE WITRYNY POŚWIĘCONEJ DUŃSKIEJ WYSPIE BORNHOLMBornholm, zwany również Perłą Bałtyku, Majorką Północy oraz Słoneczną Wyspą, jest od ponad stu lat atrakcyjnym miejscem wyjazdów turystycznych - i wciąż cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem turystów z niemalże całej Europy. Wyspa posiada także, poza niezaprzeczalnie wywierającą wielkie wrażenie naturą i znakomicie rozbudowaną infrastrukturą turystyczną, swą własną, niezmiernie fascynującą historię i interesującą kulturę, w tym również związaną z Polską.
Zawarte tutaj informacje kierujemy do wszystkich zainteresowanych Bornholmem jako miejscem będącym w w linii morskiej najbliższym sąsiadem Polski oraz do turystów pragnących poznać wyspę na "własną rękę". Podane tutaj i nieustannie aktualizowane informacje dotyczą historii i natury Bornholmu oraz atrakcji turystycznych i informacji praktycznych, np: jak dostać się na Bornholm? gdzie przenocować i jak dokonać rezerwacji? co i gdzie zjeść? jakie są aktualne ceny? co warto zobaczyć? gdzie i jak najlepiej wypocząć? Nie znaleźliście Państwo odpowiedzi na swe pytania?
Prosimy o kontakt, a postaramy się jak najszybciej uzupełnić podane informacje. Wszelkie komentarze i uwagi na temat naszej witryny będą dla nas również bardzo cenne.
DO ZOBACZENIA NA BORNHOLMIE!!!

55,132175° N; 14,919383° E

Lokalizacja i GPS
 
Chcesz zorganizować wydarzenie w tym miejscu? Dodaj wydarzenie
 
comments powered by Disqus