Centrum Rozrywki MainEvent

Ocena: - gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka Zaloguj się aby ocenić

Opis

Już 6 lat wspólnie spędzamy świetnie czas !!! Od 2008 roku zorganizowaliśmy dla Was setki różnych imprez i eventów. Tysiące osób poczuło u nas paintballową adrenalinę, nieraz wyciągaliśmy auto z metrowego błota, a później bawiliście się z nami do białego rana na naszej imprezowej wyspie. Całe mnóstwo godzin świetnej zabawy, a przede wszystkim niezapomniane wspomnienia, wrażenia i emocje!
Kim jesteśmy?
Co robimy?
MainEvent jest firmą zajmującą się organizacją imprez – specjalizujemy się w obsłudze gier paintballowych, w ciągu 5-ciu lat naszego istnienia obsłużyliśmy kilka tysięcy zadowolonych klientów, którzy wystawili nam pozytywne rekomendacje, a najlepszą z nich jest fakt, że ciągle do nas wracają i korzystają z naszych usług.
Proponujemy Państwu imprezy firmowe, okolicznościowe, rodzinne, grille i zabawy. Posiadamy szeroką bazę terenową. Naszą główną atrakcja jest gra w Paintball. Oferujemy całoroczną grę na dwóch ogromnych, połączonych ze sobą halach- nie przeszkadzają tam złe warunki atmosferyczne. Mogą Państwo także skorzystać ze specjalnie przygotowanego terenu na zewnątrz.
Paintball to gra dla starszych i młodszych. Każdy chciałby poczuć się jak prawdziwy żołnierz, a ta gra daje Ci niezapomnienie wrażenia. Uczestnicząc w bitwie, możesz jednocześnie świetnie się bawić oraz urozmaicić swój wolny czas.
Szukasz wrażeń?? Właśnie je znalazłeś! Niezapomniane emocje, a przy tym świetna, bezpieczna zabawa, która pozwala poczuć adrenalinę. Każdemu uczestnikowi zapewniamy ubezpieczenie.

52,408807° N; 21,272192° E

Lokalizacja i GPS
 
Chcesz zorganizować wydarzenie w tym miejscu? Dodaj wydarzenie
 
comments powered by Disqus