ZALOGUJ SIĘ REJESTRACJA

sporty strzeleckie i myślistwo (14)

Miejsca - sporty strzeleckie i myślistwo

sortuj wg:
Proshot Paintball

Proshot Paintball

Lokalizacja: Europa, Polska - Kamienna Góra Dodał: Proshot Paintball spotkania (zapewne alkoholowe)wieczory kawalerskie/panieńskiepaintballADRENALINA - pozostałe
Proshot Paintball to miejsce nieskrępowanej rozrywki strzeleckiej jak paintball, archery tag, czy łucznictwo. Na tej bazie zorganizujemy imprezę integracyjną, imprezę firmową, czy wieczór kawalerski. Działamy w Karkonoszach, aż po Wałbrzych.
Paintball - Krynica - Fabryka Endorfiny

Paintball - Krynica - Fabryka Endorfiny

Lokalizacja: Europa, Polska - Krynica - Zdrój Dodał: Paintball - Krynica - Fabryka Endorfiny paintball
Zapraszamy do areny paintballowej Fabryki Endorfiny w Krynicy - Zdroju położona u podnóża Jaworzyny na Czarnym Potoku.
Killhouse

Killhouse

Lokalizacja: Europa, Polska - Warszawa Dodał: Killhouse ASG
Ul. Wojnicka 2 Warszawa
Centrum Rozrywki MainEvent

Centrum Rozrywki MainEvent

Lokalizacja: Europa, Polska - Radzymin Rasztów Dodał: MainEvent Centrum Rozrywki paintballquadysamochody rajdowe i sportowekajakarstwozaprzęgisamochody terenowe, off-roadgokartyplażewieczory kawalerskie/panieńskiespotkania (zapewne alkoholowe)parki rozrywki
Zabawa Paintball Offroad Quady Limuzyny Wieczory Kawalerskie i Panieńskie Imprezy firmowe Szkolenia Integracja Team – Building Tylko z MainEvent!
Greenarena Paintball

Greenarena Paintball

Lokalizacja: Europa, Polska - Poznań Dodał: Greenarena Paintball paintball
Greenarena to miejsce w którym rządzą: adrenalina, emocje i dobra zabawa. Do dyspozycji naszych Uczestników jest specjalnie przygotowany leśny teren o powierzchni 1500 m2 w Żydowie k/Poznania. W zależności od wieku oraz zaawansowania, proponujemy indywidualnie przygotowane scenariusze oraz zróżnicowane pakiety : zielony, żółty, niebieski, brązowy oraz czerwony. Zapraszamy do zapoznania się z nasza szczegółową oferta.
Speedball Suszec

Speedball Suszec

Lokalizacja: Europa, Polska - Suszec, Żory, Pszczyna, Katowice, Bielsko, Śląsk Dodał: Paintball-Suszec.pl paintball
- Bezpieczne i ogrodzone atestowaną siatką paintballową wysoką na 4 i 4,5 metra. - Z miejscem dla widzów. - Z zacienionym miejscem na odpoczynek dla zawodników. - Przygotowane miejsce na małe "after party" przy ognisku/grillu. - Wymiary 50mx25m - 24 profesjonalne przeszkody pneumatyczne firmy ESOX. - Idealne dla mniejszych grup (3vs3 v 5vs5) - Żywe, szybkie rozgrywki dające ostrego kopa adrenaliny!
Hala Paintballowa Żory

Hala Paintballowa Żory

Lokalizacja: Europa, Polska - Żory, Pszczyna, Suszec, Bielsko, Katowice, Śląsk Dodał: Paintball-Suszec.pl paintball
- Jedyna na Śląsku całoroczna i oświetlona hala paintballowa! (gramy o każdej porze dnia i nocy!) - sala kinowa z dużą ilością przeszkód - w tym ciekawe wejścia na hale z dwóch stron + scena z przeszkodami oraz wejścia boczne - kilka mniejszych sal - kilkadziesiąt pokoi - kilka długich korytarzy - ponad 40 przeszkód - duża strefa bezpieczna, składająca się z 3 pokoji, można pomieścić nawet 50 osób - część okien jest zasłonięta co daje ciekawy efekt i tajemniczą atmosferę
Poligon leśny w Suszcu

Poligon leśny w Suszcu

Lokalizacja: Europa, Polska - Suszec, Żory, Pszczyna, Katowice, Bielsko, Śląsk Dodał: Paintball-Suszec.pl paintball
Najlepszy poligon paintballowy w promieniu 50km. - Bezpieczny i ogrodzony siatką paintballową. - Z miejscem dla widzów. - Z zacienionym miejscem na odpoczynek dla zawodników - ławki, stoły. - Przygotowane miejsce na małe "after party" przy ognisku/grillu. - Blisko 2ha doskonale zagospodarowanej przestrzeni. - Liczne przeszkody z betonowych murków, oraz z drewna. - Budynek - idealnie nadający się jako "twierdza" do zdobycia.
Paintball Piranha

Paintball Piranha

Lokalizacja: Europa, Polska - Szczecin, Stargard, Gryfino, Police, Goleniów Dodał: Paintball Piranha paintball
Zapraszam na rozgrywki Paintballowe, oraz do organizacji wieczorów kawalerskich, imprez dla firm, imprez integracyjnych, wypadów weekendowych!
Forteca Paintball Białystok

Forteca Paintball Białystok

Lokalizacja: Europa, Polska - Białystok Dodał: Forteca Paintball Białystok paintballpaintball laserowy
Największa hala do Paintball-a w Białymstoku, jedna z największych w Europie Środkowo- Wschodniej, sprawdź nas zapraszamy!