ZALOGUJ SIĘ REJESTRACJA

Miejsca - snowboard

sortuj wg:
Burton Snowpark Białka Tatrzańska

Burton Snowpark Białka Tatrzańska

Lokalizacja: Europa, Polska - Białka Tatrzańska Dodał: marcin narty - freestylesnowboard - freestyle
Jest to jeden z najpopularniejszych parków w naszym kraju, tłumnie odwiedzany przez fanów snowboardu i freeski. Można spotkać tu zarówno polską czołówkę freestyle jak i tych, którzy przygodę z tą konkurencją dopiero zaczynają. Park podzielony jest na trzy linie: łatwą, średnią i trudną dając możliwość dużego rozwoju jeżdżącym w nim „rider'om”.
Burton Snowpark Jasna Chopok

Burton Snowpark Jasna Chopok

Lokalizacja: Europa, Słowacja - Zázrivá Dodał: marcin narty - freestylesnowboard - freestyle
Bardzo znany, najstarszy i pionierski snowpark w ośrodku Jasna na Słowacji!
Snowpark Szwajcaria Bałtowska

Snowpark Szwajcaria Bałtowska

Lokalizacja: Europa, Polska - Bałtów Dodał: marcin narty - freestylesnowboard - freestyle
Otwarty na początku lutego 2014 snowpark w którym znajdują się najpopularniejsze przeszkody charakterystyczne dla tego typu obiektów: poręcz spadowa, Box prosty, Butter Box, Box rainbow, Box disaster, Wallride. Snowpark znajduje się na stoku obok kolei krzesełkowej.
Stacja narciarska Laworta

Stacja narciarska Laworta

Lokalizacja: Europa, Polska - Ustrzyki Dodał: marcin biegówkinarty - freeridenarty - freestylenarty - po trasachsnowboard - freeridesnowboard - freestylesnowboard - po trasach
Stacja narciarska "Laworta", to największy i jedyny w Bieszczadach wyciąg krzesełkowy. Główna trasa stoku "Laworta" posiada homologację "FIS". Stok jest oświetlony i sztucznie śnieżony. Stacja oferuje wypożyczalnie i serwis sprzętu.
Gromadzyń

Gromadzyń

Lokalizacja: Europa, Polska - Ustrzyki Dodał: marcin biegówkinarty - freeridenarty - freestylenarty - po trasachsnowboard - freeridesnowboard - freestylesnowboard - po trasach
Stacja Narciarska "Gromadzyń" posiada dwa 2-osobowe wyciągi orczykowe o długości 700 metrów. Jeden wyciąg talerzykowy o długości 300 metrów i wyciąg mały o długości 200 metrów.
Grylówka

Grylówka

Lokalizacja: Europa, Polska - Zieleniec, Duszniki Zdrój Dodał: marcin snowboard - freestyle
GRYGLÓWKA to kompleks usytuowany w samym sercu Zieleńca. Jest to miejsce, w którym można aktywnie spędzić urlop, zrelaksować się oraz odpocząć. Mnogość otaczających nas atrakcji Ziemi Kłodzkiej sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, zarówno latem jak i zimą. Od 2012 roku poszerzyliśmy zakres świadczonych przez naszą firmę usług o naukę jazdy konnej w stylu western.
Snow Arena Druskienniki - Całoroczny Stok Narciarski

Snow Arena Druskienniki - Całoroczny Stok Narciarski

Lokalizacja: Europa, Litwa - Druskienniki, Mrągowo Dodał: marcin narty - freestylenarty - po trasachskiturysnowboard - po trasachsnowboard - freestyle
Centrum sportu i rozrywki Snow Arena – to wyjątkowy kompleks atrakcji zimowych w Druskiennikach. Na obszarze o powierzchni 8 hektarów, w otoczeniu sosen, mieści wszystko, czego szukają najbardziej wybredni znawcy rozrywek, relaksu oraz nowości: nawet w najgorętszy dzień oferujemy śnieg, lód oraz urzekającą szybkość, pędząc z wysokich gór.
Góra 4 Wiatrów - Ośrodek Narciarski

Góra 4 Wiatrów - Ośrodek Narciarski

Lokalizacja: Europa, Polska - Marągowo Dodał: marcin biegówkinarty - freeridenarty - freestylenarty - po trasachsnowboard - freeridesnowboard - freestylesnowboard - po trasach
Góra Czterech Wiatrów znajduje się na terenie Gminy Mrągowo, na Półwyspie Czterech Wiatrów i wznosi się na wysokość 182,5 m n.p.m.
Zieleniec

Zieleniec

Lokalizacja: Europa, Polska - Zieleniec Dodał: marcin biegówkinarty - freeridenarty - freestylenarty - po trasachsnowboard - freeridesnowboard - freestylesnowboard - po trasachskitury
Zieleniec jest największym ośrodkiem narciarskim w Kotlinie Kłodzkiej (jednym z większych w Sudetach). Jest dzielnicą Dusznik Zdroju. Leży na wysokości ok. 950 m. n. p. m. w paśmie Gór Orlickich. Panuje tam specyficzny mikroklimat (jedyny taki w Polsce) - zbliżony do alpejskiego. Ze względu na szczególny układ ciśnieniowy mas powietrza, tutejszy mikroklimat wymusza na organizmie ludzkim zwiększenie produkcji czerwonych ciałek krwi, co w efekcie znacznie poprawia samopoczucie.
Nartorama

Nartorama

Lokalizacja: Europa, Polska - Duszniki Zdrój, Zieleniec Dodał: marcin narty - po trasachsnowboard - po trasach
Spółka Nartorama rozpoczęła w 2012 roku inwestycję przewidzianą na lata 2012-2014. Założeniem było wybudowanie nowoczesnej kolei linowej kanapowo-gondolowej jedynej swego rodzaju na terenie Polski, poszerzenie istniejących nartostrad, budowa nowych długich nartostrad , budowa wiaduktu dla poprowadzenia tych tras nad drogą budowa instalacji sztucznego naśnieżania i oświetlenia tras.