ZALOGUJ SIĘ REJESTRACJA
Sportoryko > filmy > filmy dodane przez użytkownika Psajho

Filmy dodane przez użytkownika Psajho

sortuj wg:
SpeedRiding - Rysy

SpeedRiding - Rysy

Dodał: Psajho / 24.04.2014, 09:45
Film przedstawia niesamowite wyczyny połączenia nart i paralotni. Zestaw ten pozwala na niesamowite wyczyny które widać na filmie. Można szczerze powiedzieć ze nie jedne z nas chciałby spróbować tego sportu i zamiast normalnej jazdy w dół również polatać. Speedriding właśnie oferuje nam takie połączenie i zapewne wielu z was będzie chciało sięgnąć po to rozwiązanie. Można również zobaczy niesamowite widoki z góry Rysy jakie przedstawia nam nasz śmiałek, wręcz zabierają dech w piersiach.
Lot balonem nad Krakowem

Lot balonem nad Krakowem

Dodał: Psajho / 23.04.2014, 14:54
Baloniarstwo to nie tylko zawody czy wygląd to również doznanie niezapomnianych widoków i doznań jakie oferuje nam lot balonem ale również piękne widoki i poczucie się niczym ptak. Możemy również doświadczyć widoku z większej perspektywy widząc całą panoramę otoczenia i zobaczyć to czego wcześniej nie widzieliśmy.
Zawody Balonowe

Zawody Balonowe

Dodał: Psajho / 23.04.2014, 14:37
Zawody balonowe stają się coraz bardziej popularne w Polsce lecz również zorganizowanie takich zawodów wymaga wielu czynników na które człowiek niema wpływu. W Polsce do zorganizowania takich zawodów wymaga się dobrej pogody i niezbyt silnego wiatru by moc swobodnie szybować po niebie. Takie zawody składają się z kilku konkurencji.Jest to również atrakcja nie tylko dla samych pilotów balonu lecz i również dla wielu widzów którzy zbierają się by obejrzeć start balonów gdyż jest on najtrudniejszy.