ZALOGUJ SIĘ REJESTRACJA
Sportoryko > filmy > filmy dodane przez użytkownika Psajho

Filmy dodane przez użytkownika Psajho

sortuj wg:
Lot motolotnią w okolicach Góry Kalwarii

Lot motolotnią w okolicach Góry Kalwarii

Dodał: Psajho / 24.04.2014, 16:56
Film przedstawia lot motolotnią w okolicach Góry Kalwarii. Pokazuje nam jak wspaniałe widoki można tam zobaczyć. Latanie motolotnia jest wygodniejsze i pozwala na większe skupienie uwagi co jest wokół nas i docenienie tego co matka natura dla nas stworzyła.
Start lotni z Żaru

Start lotni z Żaru

Dodał: Psajho / 24.04.2014, 15:57
Film demonstruje start lotni z Żaru. Wspaniałe widoki które możemy tam zobaczyć są niesamowite w sam raz dla osób które uwielbiają podniebne podboje. Lotnia to wspaniały sprzęt lotniczy który pozwala poczuć się niczym ptak.
Latanie na lotni

Latanie na lotni

Dodał: Psajho / 24.04.2014, 15:52
Film demonstruje start na lotni i wspaniałe widoki jakie można na nim zobaczyć są po prostu nie do opisania. W lotni można się czuć tak jakby miało się własne skrzydła i ten lotnia doskonale z nich korzysta.
Przelot Helikopterem nad jeziorem

Przelot Helikopterem nad jeziorem

Dodał: Psajho / 24.04.2014, 12:12
Film prezentuje przelot helikoptera nad jeziorem i miastem , ukazuje to nam jak może czuć się ptak latając tak nisko nad ziemią a jednocześnie poruszać się tak szybko. Wrażenia z lotu Helikopterem są niezapomniane oraz ekscytujące dlatego warto zainwestować w taka wycieczkę lub sprawić naszej bliskiej osobie prezent.
Przelot helikopterem w Kołobrzegu

Przelot helikopterem w Kołobrzegu

Dodał: Psajho / 24.04.2014, 12:06
Film przedstawia przelot helikoptera nad plaża i okolica Kołobrzegu, widoki z środka maszyny są niesamowite a w dodatku możemy się w pełni nimi delektować bez żadnych przeszkód. Lot helikopterem jest o tyle dobry że nic nas nie krępuje w oglądaniu się w koło i podziwianiu czego nasza dusza zapragnie.
Skok na Bugnee z wierzy

Skok na Bugnee z wierzy

Dodał: Psajho / 24.04.2014, 11:36
Film przedstawia skok z wierzy The Macau Tower ma ona 338 m. wysokości wiec to nie lada wyzwanie dla osoby która pierwszy raz chciała by skoczyć. Emocji zapewne nie brakuje a szczególnie adrenaliny , choć zachowanie dziewczyny po skoku mówi samo a siebie
Skok na Bugnee w Zakopanym

Skok na Bugnee w Zakopanym

Dodał: Psajho / 24.04.2014, 11:28
Film przestawia skok na Bungee z żurawia w Polskim mieście Zakopane. Jest to skok z 90 metrów wiec jest to dość spora wysokość szczególnie gdy stoi się na krawędzi i spogląda w dół. Można śmiało powiedzieć ze skoki na Bungee to spora frajda zwłaszcza dla osób które chcą poczuć adrenalinę i nie wątpliwie ta forma zabawy jej dostarcza.
Base Jumping -Nielegale skoki z róznych obiektów

Base Jumping -Nielegale skoki z róznych obiektów

Dodał: Psajho / 24.04.2014, 11:07
Jest to film przedstawiajacy esktremalne skoki z budynku ukazujący rówżnych śmiałków tych wyczynów. Nikt nie powie ze nie towarzyszy im przy tym adrenalina zwłaszcza dlatego ze wykonują te skoki nielegalnie.
Base Jumping - skoki z budynku

Base Jumping - skoki z budynku

Dodał: Psajho / 24.04.2014, 10:40
Film przedstawia niesamowite skoki zwane Base Jumping s one wykonywane z obiektów takich jak wysokie budynki, jakie mamy przyjemność oglądać właśnie na filmie z Base Jumping. Śmiałkom tych wyczynów towarzyszy niesamowita adrenalina i oczywiście nie brakuje przy tym osób które to oglądają bo również z tego można trzymać niesamowitą przyjemność
Nauka Speedflying

Nauka Speedflying

Dodał: Psajho / 24.04.2014, 10:11
Film pokazuje wam jak wgląda część nauki speedflying, każdy chciałby się chyba tego nauczyć, widać ze jest to niesamowita zabawa oraz niezapomniane wspomnienia z pierwszego lotu speedflying nawet jeśli jest on niewielki to przyprawia mnóstwo radości.