ZALOGUJ SIĘ REJESTRACJA
Sportoryko > filmy > filmy dodane przez użytkownika Psajho

Filmy dodane przez użytkownika Psajho

sortuj wg:
Jak to Jest Latać

Jak to Jest Latać

Dodał: Psajho / 04.08.2014, 15:42
Film przedstawia latanie na Base Jumping'u, ukazuje prawdziwą radość z latania i to co ludzi w tym pociąga. Można zobaczyć co ludzie widzą i czują lecąc nad ziemia i skakać z przeróżnych miejsc.
Wypadki motocyklowe

Wypadki motocyklowe

Dodał: Psajho / 05.05.2014, 13:44
Wypadki motocyklowe to jeden z niemiłych aspektów jazdy motocyklem i robienia na nim sztuczek. Wyczyny na motocyklu są trudne i łatwo o niespodziankę dlatego w sumie jest tak wiele wypadków związanych z motocyklem.
Wyczyny na motocyklach

Wyczyny na motocyklach

Dodał: Psajho / 05.05.2014, 13:13
Popisy kierowców motocykli, Udane oraz te nieudane, można powiedzieć ze to przesłanie do motocyklistów by byli bardziej rozważni bo może się to różnie skończyć, a warto dbać o swoje zdrowie .
Pościg za Czołgiem

Pościg za Czołgiem

Dodał: Psajho / 05.05.2014, 12:46
Film przestawia pościg za dość nietypowym pojazdem gdyż jest to czołg, nie wiem jakim cudem udało się komuś ukraść taką maszynę ale jestem pod wielkim wrażenie że udało im się tym czołgiem wyjechać na ulice.
Jazda Czołgiem po przeszkodach

Jazda Czołgiem po przeszkodach

Dodał: Psajho / 05.05.2014, 12:22
Film przedstawia Czołg T-55 , niesamowita maszyna w szczególności że rozjeżdżać wszystko co napotka na swojej drodze nei zostawiając ani jednego prostego kawałka. Każdy z nas chciałby sie przejechać czołgiem a w szczególności zmasakrować jakiś samochód który stoi nam na drorze
Super szybki wyścig Gokartów

Super szybki wyścig Gokartów

Dodał: Psajho / 05.05.2014, 11:55
Film przedstawia wyścig gokartów , niesamowita atmosfera, a do tego jeszcze mamy przyjemność oglądać wyścig z oczy kierowcy gokarta. Super szybka jazda gokartem to jedna z rzeczy która nam towarzyszy w jeździe gokartem.
Wyścig Gokartów

Wyścig Gokartów

Dodał: Psajho / 05.05.2014, 11:38
Film to relacja z wyścigów gokartów, mamy przyjemność zobaczyć jak wygląda wyścig z oczu uczestnika i naprawdę wygląda to rewelacyjnie, niesamowite emocje i rywalizacja, Można tylko pozazdrościć pasji jeżdżenia gokartem.
Policja strzela do motorów crossowych

Policja strzela do motorów crossowych

Dodał: Psajho / 30.04.2014, 10:40
Film przedstawia strzelanie do motorów crossowych przez policje , jeśli obejrzysz sam się przekonasz jak emocjonująca morze być jazda crossem po obrzeżach miasta wraz z policja.
Danny MacAskill's Imaginate

Danny MacAskill's Imaginate

Dodał: Psajho / 30.04.2014, 10:33
Film ukazuje nam jak można się bawić na rowerze jeżdząc po przeróznych rzeczach i jakie niesamowite może to być. Ukazuje nam to piekno tego sportu i zreczność zawodnika który jezdzi na rowerze. jeżdżenie
Wingsuit sport ektremalny

Wingsuit sport ektremalny

Dodał: Psajho / 25.04.2014, 13:04
Film przedstawia kompilacje wyczynów śmiałków którzy uprawiają Wingsuit. Jest to niesamowite i mrozi krew w żyłach co ludzie potrafią robić. Niesamowite prędkość którą można zaobserwować przy ich wyczynach jest niesamowita i ukazuje niebezpieczną stronę tego sportu