ZALOGUJ SIĘ REJESTRACJA
Sportoryko > filmy > filmy dodane przez użytkownika Psajho

Filmy dodane przez użytkownika Psajho

Znaleziono filmów: 11

sortuj wg:
Jak to Jest Latać

Jak to Jest Latać

Dodał: Psajho / 04.08.2014, 15:42
Film przedstawia latanie na Base Jumping'u, ukazuje prawdziwą radość z latania i to co ludzi w tym pociąga. Można zobaczyć co ludzie widzą i czują lecąc nad ziemia i skakać z przeróżnych miejsc.
Wingsuit sport ektremalny

Wingsuit sport ektremalny

Dodał: Psajho / 25.04.2014, 13:04
Film przedstawia kompilacje wyczynów śmiałków którzy uprawiają Wingsuit. Jest to niesamowite i mrozi krew w żyłach co ludzie potrafią robić. Niesamowite prędkość którą można zaobserwować przy ich wyczynach jest niesamowita i ukazuje niebezpieczną stronę tego sportu
Wingsuit wypadek

Wingsuit wypadek

Dodał: Psajho / 25.04.2014, 12:43
Film ukazuje jak wingsuit jest niebezpieczny i jak wiele może się stać przy jakichkolwiek komplikacjach z kombinezonem czy spadochronem. Wingsuit jest to sport ekstremalny w którym jak widac mona łatwo stracić życie.
Zwiadek Polskich Spadochroniaży z Rzeszowa

Zwiadek Polskich Spadochroniaży z Rzeszowa

Dodał: Psajho / 25.04.2014, 12:04
Film przedstawia popisy polskich skoczków z Rzeszowa i musi to być niesamowita frajda spadać swobodnie w dół. W tym momencie marzenie o lataniu niejednego z nas by się spełniły.
Skoki z samoloty w Dubaiu

Skoki z samoloty w Dubaiu

Dodał: Psajho / 25.04.2014, 11:30
Film przedstawia śmiałków którzy wyruszyli w podróż podniebna nad Dubei'em by nad nim skoczyć z spadochronem. Spadochroniarstwo to piękna sprawa szczególnie nad takimi miejscami jak to. Spadochroniarstwo wiąże się również z swobodnym spadaniem i przy tym również można się nieziemsko bawić
Skok na Bugnee z wierzy

Skok na Bugnee z wierzy

Dodał: Psajho / 24.04.2014, 11:36
Film przedstawia skok z wierzy The Macau Tower ma ona 338 m. wysokości wiec to nie lada wyzwanie dla osoby która pierwszy raz chciała by skoczyć. Emocji zapewne nie brakuje a szczególnie adrenaliny , choć zachowanie dziewczyny po skoku mówi samo a siebie
Skok na Bugnee w Zakopanym

Skok na Bugnee w Zakopanym

Dodał: Psajho / 24.04.2014, 11:28
Film przestawia skok na Bungee z żurawia w Polskim mieście Zakopane. Jest to skok z 90 metrów wiec jest to dość spora wysokość szczególnie gdy stoi się na krawędzi i spogląda w dół. Można śmiało powiedzieć ze skoki na Bungee to spora frajda zwłaszcza dla osób które chcą poczuć adrenalinę i nie wątpliwie ta forma zabawy jej dostarcza.
Base Jumping -Nielegale skoki z róznych obiektów

Base Jumping -Nielegale skoki z róznych obiektów

Dodał: Psajho / 24.04.2014, 11:07
Jest to film przedstawiajacy esktremalne skoki z budynku ukazujący rówżnych śmiałków tych wyczynów. Nikt nie powie ze nie towarzyszy im przy tym adrenalina zwłaszcza dlatego ze wykonują te skoki nielegalnie.
Base Jumping - skoki z budynku

Base Jumping - skoki z budynku

Dodał: Psajho / 24.04.2014, 10:40
Film przedstawia niesamowite skoki zwane Base Jumping s one wykonywane z obiektów takich jak wysokie budynki, jakie mamy przyjemność oglądać właśnie na filmie z Base Jumping. Śmiałkom tych wyczynów towarzyszy niesamowita adrenalina i oczywiście nie brakuje przy tym osób które to oglądają bo również z tego można trzymać niesamowitą przyjemność
Nauka Speedflying

Nauka Speedflying

Dodał: Psajho / 24.04.2014, 10:11
Film pokazuje wam jak wgląda część nauki speedflying, każdy chciałby się chyba tego nauczyć, widać ze jest to niesamowita zabawa oraz niezapomniane wspomnienia z pierwszego lotu speedflying nawet jeśli jest on niewielki to przyprawia mnóstwo radości.