ZALOGUJ SIĘ REJESTRACJA

Artykuły

sortuj wg:
ludzie Loty paralotnią w Białymstoku

Loty paralotnią w Białymstoku

marcin / 05.01.2015, 12:45
Aktualnie większość miast a nawet niewielkich miasteczek jako atrakcję turystyczną organizuje lot paralotnią. Jest to wspaniała przygoda i wspaniały sposób na oryginalne spędzenie czasu.
Jak dobrać sprzęt do kitesurfingu

Jak dobrać sprzęt do kitesurfingu

dasnsad / 03.01.2015, 20:57
Jesteś po ukończonym kursie? Nie wiesz jak ugryźć temat kupna sprzętu? Ten artykuł jest właśnie dla Ciebie! Dowiesz się co powinieneś kupić aby oprócz wyglądu czuć się bezpiecznie i dobrze przygotowanym na kolejne wyjście na wodę.
poradniki Ekstremalne randki

Ekstremalne randki

igor / 31.12.2014, 10:59
Ekstremalne sporty to idealna opcja na randkę. Zamiast kolejnej kolacji i wizyty w kinie, warto nieco rozruszać kości i zrobić coś niecodziennego. Z pewnością kilka opcji przypadnie Wam do gustu.
ciekawoski Ekstremalne zjawiska atmosferyczne i ich skutki

Ekstremalne zjawiska atmosferyczne i ich skutki

igor / 29.12.2014, 14:56
Wielkie upały, ogromne mrozy, silne wiatry i powodzie coraz częściej nawiedzają naszą planetę. Często główną przyczyną jest zwiększona ilość wytwarzanego dwutlenku węgla. Skutki są z kolei zatrważające.
ciekawoski Szybowiec Bocian

Szybowiec Bocian

marcin / 29.12.2014, 01:52
Stworzony w Szybowcowych Zakładach Doświadczalnych w Bielsku-Białej. Dwumiejscowy, drewniany, owiany legendą, stanowi marzenie każdego miłośnika lotów. Jest szybowcem, zatem nie posiada własnego napędu silnikowego, jego start odbywa się przy pomocy wyciągarki lub innego samolotu. Waży ok 500 kg, przez co zaliczany jest do grupy najcięższych szybowców w Polsce. Zaprojektowany został, jako model szkoleniowy.
ciekawoski Skok ze spadochronem w Warszawie

Skok ze spadochronem w Warszawie

marcin / 29.12.2014, 01:39
Skoki spadochronowe to coraz częściej wybierana forma ekstremalnej rozrywki, zapewniająca niezapomniane wrażenia, zastrzyk adrenaliny i pozytywnej energii. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło "skok ze spadochronem Warszawa" i wybrać jedną z kilku dostępnych opcji.
ciekawoski Cena wycieczki na Bora Bora

Cena wycieczki na Bora Bora

marcin / 29.12.2014, 01:30
Bora Bora to jedno z najbardziej wyjątkowych miejsc na świecie. Jest to niewielka, koralowa wyspa położona na Oceanie Spokojnym, otaczająca powulkaniczny stożek. Wchodzi w skład Polinezji Francuskiej. Jest istnym rajem dla turystów, który coraz częściej bywa wybierany na miejsce spędzania wakacji.
ciekawoski Autodrom Sosnowiec - Adrenalina na torze kartingowym

Autodrom Sosnowiec - Adrenalina na torze kartingowym

marcin / 29.12.2014, 01:20
Ryk silników, poślizgi i stłuczki, wszystko to sprawia, że żądnych hasła "adrenalina Sosnowiec" - automatycznie kieruje na ulicę Stawową 4, gdzie skutecznie zaspokoją potrzebę ekstremalnych emocji, za sprawą toru gokartowego Autodrom.
ciekawoski Skok na bungee w Krakowie

Skok na bungee w Krakowie

marcin / 29.12.2014, 01:14
Coraz bardziej popularna forma prezentu czy też postanowienie z okazji okrągłej rocznicy urodzin - skok na bungee, bo o nim mowa, to wspaniała dawka emocji, adrenaliny i niezapomnianych wrażeń.
Parki Rozrywki w Niemczech

Parki Rozrywki w Niemczech

marcin / 29.12.2014, 01:08
Najpiękniejsze i najchętniej odwiedzane lunaparki w Europie, to parki rozrywki w Niemczech. U naszych sąsiadów, znajdziemy mnóstwo takich miejsc rekreacji. Dużych, bogatych w wiele atrakcji, imponujących olbrzymimi kolejkami górskimi i diabelskimi młynami, szczycącymi się olbrzymią ilością zwiedzających.