ZALOGUJ SIĘ REJESTRACJA

Artykuły

sortuj wg:
Lot balonem - odpowiednie kursy

Lot balonem - odpowiednie kursy

marcin / 07.01.2015, 10:24
Baloniarstwo staje się w Polsce coraz bardziej popularne - świadczyć o tym może między innymi coraz większa liczba stacji, na których możemy poczuć przedsmak lotu balonem unosząc się w balonie na uwięzi. Niestety, do tego, żeby zostać pilotem balonu nie wystarczą tylko i wyłącznie dobre chęci, koniecznym jest również zdobycie odpowiednich uprawnień.
ciekawoski Cena lotu balonem - ile kosztuje taka przyjemność?

Cena lotu balonem - ile kosztuje taka przyjemność?

marcin / 07.01.2015, 10:04
Baloniarstwo staje się coraz popularniejszą formą rozrywki. Polacy bardzo często decydują się na wynajęcie lotu balonem, by uczcić jakąś szczególną okazję: urodziny, podpisanie korzystnej umowy. Jak się okazuje coraz częściej oświadczamy się w powietrzu - właśnie podczas lotu balonem.
Lot balonem Częstochowa - gdzie można latać

Lot balonem Częstochowa - gdzie można latać

marcin / 07.01.2015, 09:50
Częstochowa to miasto, w którym baloniarstwo cieszy się szczególnie dużą popularnością. Bez wątpienia przyczyniła się do tego bliskość Jury Krakowsko-Częstochowskiej. I to właśnie w tych rejonach najczęściej organizowane są loty balonem.
ciekawoski BASE Jumping

BASE Jumping

marcin / 07.01.2015, 09:32
BASE Jumping to dyscyplina zaliczana do kategorii sportów ekstremalnych. Te cztery litery B.A.S.E. czyli Building (budynek), Antenna (antena), Span (przęsło) oraz Earth (ziemia), w pełni oddają jego charakter. Istotą tej dyscypliny jest bowiem wykonywanie skoków spadochronowych z różnego rodzaju obiektów, w tym z wieżowców, górskich szczytów, wiaduktów czy mostów.
ciekawoski Ekstremalne parki wodne

Ekstremalne parki wodne

igor / 06.01.2015, 12:12
Wyobrażasz sobie zjazd z prędkością 100 km/h, który kończy się wpadnięciem do cieplutkiej wody? Takie rzeczy tylko w najlepszych parkach wodnych. Przedstawiamy 4 propozycje dla wielbicieli tego typu rozrywki.
ciekawoski Lot balonem w Warszawie

Lot balonem w Warszawie

marcin / 05.01.2015, 15:29
Jako społeczeństwo jesteśmy coraz bardziej odważni. Nie dziwi zatem fakt, że rozrywki, które wybieramy również dostarczają coraz większą dawkę adrenaliny. Coraz większą popularnością cieszy się więc baloniarstwo - to okazja nie tylko do tego, by zwiedzić stolicę, ale to przede wszystkim sposób na doświadczenie czegoś zupełnie nowego.
poradniki Ekstremalne prezenty

Ekstremalne prezenty

igor / 05.01.2015, 15:19
Nie masz pomysłu na niecodzienny i ekstremalny prezent? Zapraszamy do przeczytania poradnika, w którym na pewno znajdziesz coś idealnego dla przyjaciela bądź członka rodziny. Nie bądź banalny!
ciekawoski Krótka historia paralotniarstwa

Krótka historia paralotniarstwa

marcin / 05.01.2015, 15:18
Paralotniarstwo to sport, w którym się lata. Dokładnie tak. Nie używa się jednakże w nim skrzydeł - bo jak wiadomo, człowiek takowych nie posiada - ale specjalnie przystosowanych do tego celu urządzeń, zwanych nie inaczej, a paralotniami. Paralotnia wygląda podobnie, jak lotnia - służąca do zbliżonych celów - jednakże różni się od niej tym, że w jej konstrukcji nie ma tak zwanych elementów sztywnych, a siedzi się na miękkim krzesełku.
ciekawoski Nurkowanie w Egipcie

Nurkowanie w Egipcie

marcin / 05.01.2015, 14:56
W Egipcie znajdziemy wiele kurortów, oferujących niezwykle atrakcyjne miejsca do nurkowania.
ciekawoski Nurkowane w Polsce

Nurkowane w Polsce

marcin / 05.01.2015, 14:49
W Polsce znajdziemy wiele atrakcyjnych miejsc, w których nurkowanie zapewni niezapomniane wrażenia, zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych nurków. Przyjrzyjmy się kilku najbardziej znanym miejscom.