ZALOGUJ SIĘ REJESTRACJA

Artykuły

sortuj wg:
Historia kitesurfingu

Historia kitesurfingu

marcin / 20.01.2015, 15:38
Kitesurfing to sport wodny, który często jest mylony z windsurfingiem. Różni go jednak sposób trzymania deski. Wbrew pozorom, ten sport zaczęto uprawiać już wiele lat temu.
poradniki Bieganie czy rower?

Bieganie czy rower?

igor / 15.01.2015, 12:34
Odwieczny problem osób, zamierzających w końcu zabrać się do treningów. Najczęściej wybierane formy aktywności przez Polaków to bieganie i rower. Na który z tych sportów lepiej się zdecydować?
ciekawoski Narty świętokrzyskie

Narty świętokrzyskie

igor / 15.01.2015, 11:36
W województwie świętokrzyskim znajduje się kilka ośrodków narciarskich, którym warto przyjrzeć się bliżej. Można znaleźć również miejsca z wyciągiem krzesełkowym, snowparkiem czy szkółką jazdy.
ciekawoski Trekking na teneryfie

Trekking na teneryfie

marcin / 14.01.2015, 21:04
Większość turystów wybierających się na wakacje na Teneryfę ma zamiar odpoczywać i leżeć na plaży. Są jednak tacy, którzy w ten sposób tylko by się męczyli. Teneryfa jest wyspą pochodzenia wulkanicznego, na przestrzeni milionów lat z dna Atlantyku wypiętrzyły się masywy Adeje, Anaga i Teno wraz z najwyższą górą Hiszpanii – Pico del Teide (3 718 m n.p.m.)
Aerotunel Warszawa

Aerotunel Warszawa

igor / 12.01.2015, 13:56
Niedawno w Warszawie powstało specjalne miejsce, w którym można poczuć się jak podczas prawdziwego skoku z samolotu! Chodzi o tunel aerodynamiczny, w którego wnętrzu wiatr osiąga prędkość ponad 300 km/h!
ciekawoski Grupa dyskusyjna paralotnie

Grupa dyskusyjna paralotnie

igor / 09.01.2015, 15:02
Powszechny dostęp do internetu daje nam możliwość ciągłej interakcji z innymi paralotniarzami. Również oni posiadają aktywne grupy dyskusyjne, na których dzielą się wiedzą na temat spotów, wydarzeń czy technik latania. Włącz się do rozmowy!
ciekawoski Paralotnie forum

Paralotnie forum

igor / 09.01.2015, 14:41
Początkujący i profesjonalni paralotniarze najwięcej informacji z pierwszej ręki na temat ich ukochanego sportu znajdą w internecie, a konkretnie na forach dyskusyjnych. Sprawdźcie przegląd najlepszych tego typu miejsc w sieci!
poradniki Kitesurfing Polska

Kitesurfing Polska

igor / 08.01.2015, 15:57
Kitesurfing w Polsce staje się coraz popularniejszą formą aktywności. Również w naszym kraju znajduje się kilka interesujących spotów, a najbardziej obleganym spośród nich jest zdecydowanie Zatoka Pucka.
ciekawoski Lot paralotnią  w Warszawie

Lot paralotnią w Warszawie

marcin / 07.01.2015, 15:33
Warszawa jest miastem, w którym nietrudno o dobrą i profesjonalną rozrywkę, w tym również loty z wykorzystaniem paralotni. Na taką atrakcję chętnie przystają zarówno mieszkańcy stolicy, pragnący na nowo odkryć ukochane miasto, jak i nieco już znużeni pobytem w metropolii turyści. Lot paralotnią to idealny pomysł na relaks, który nie zajmuje zbyt wielu czasu, a pozwala na świetną zabawę.
IKO - czyli z czym to się je.

IKO - czyli z czym to się je.

dasnsad / 07.01.2015, 14:53
Wybierając szkołę, w której odbędziemy kurs warto się przyjrzeć czy posiada certyfikaty niezbędne do zapewnienia nam bezpieczeństwa. Na większości stron internetowych pojawia się skrót IKO. Jednak zaczynając naszą przygodę z tym sportem warto wiedzieć czego możemy oczekiwać po takim miejscu.