ZALOGUJ SIĘ REJESTRACJA

Artykuły

sortuj wg:
ciekawoski Airwheel przyszłością transportu?

Airwheel przyszłością transportu?

Patryk / 24.02.2015, 22:10
Zostaliśmy zaproszenie przez firmę Airwheel Poland do przetestowania ich urządzeń. Nie mogliśmy sobie odmówić tej przyjemności i udaliśmy się do Gliwic na testy urządzeń, które bardzo nas zainteresowały.
ciekawoski Sprzęt do kitesurfingu

Sprzęt do kitesurfingu

marcin / 20.01.2015, 15:46
Kitesurfing jest najszybszym sportem wodnym. Jeśli chcemy go uprawiać, musimy zadbać o odpowiedni sprzęt. Sprzęt do kitesurfingu składa się z paru, głównych elementów. Warto krótko je omówić.
ciekawoski Narty świętokrzyskie

Narty świętokrzyskie

igor / 15.01.2015, 11:36
W województwie świętokrzyskim znajduje się kilka ośrodków narciarskich, którym warto przyjrzeć się bliżej. Można znaleźć również miejsca z wyciągiem krzesełkowym, snowparkiem czy szkółką jazdy.
ciekawoski Trekking na teneryfie

Trekking na teneryfie

marcin / 14.01.2015, 21:04
Większość turystów wybierających się na wakacje na Teneryfę ma zamiar odpoczywać i leżeć na plaży. Są jednak tacy, którzy w ten sposób tylko by się męczyli. Teneryfa jest wyspą pochodzenia wulkanicznego, na przestrzeni milionów lat z dna Atlantyku wypiętrzyły się masywy Adeje, Anaga i Teno wraz z najwyższą górą Hiszpanii – Pico del Teide (3 718 m n.p.m.)
ciekawoski Grupa dyskusyjna paralotnie

Grupa dyskusyjna paralotnie

igor / 09.01.2015, 15:02
Powszechny dostęp do internetu daje nam możliwość ciągłej interakcji z innymi paralotniarzami. Również oni posiadają aktywne grupy dyskusyjne, na których dzielą się wiedzą na temat spotów, wydarzeń czy technik latania. Włącz się do rozmowy!
ciekawoski Paralotnie forum

Paralotnie forum

igor / 09.01.2015, 14:41
Początkujący i profesjonalni paralotniarze najwięcej informacji z pierwszej ręki na temat ich ukochanego sportu znajdą w internecie, a konkretnie na forach dyskusyjnych. Sprawdźcie przegląd najlepszych tego typu miejsc w sieci!
ciekawoski Lot paralotnią  w Warszawie

Lot paralotnią w Warszawie

marcin / 07.01.2015, 15:33
Warszawa jest miastem, w którym nietrudno o dobrą i profesjonalną rozrywkę, w tym również loty z wykorzystaniem paralotni. Na taką atrakcję chętnie przystają zarówno mieszkańcy stolicy, pragnący na nowo odkryć ukochane miasto, jak i nieco już znużeni pobytem w metropolii turyści. Lot paralotnią to idealny pomysł na relaks, który nie zajmuje zbyt wielu czasu, a pozwala na świetną zabawę.
ciekawoski Lot paralotnią w Trójmieście

Lot paralotnią w Trójmieście

marcin / 07.01.2015, 12:03
Lot paralotnią jest niezwykłą przygodą w każdych okolicznościach. Oprócz tego to doskonały pomysł na prezent lub urozmaicenie wakacyjnych wojaży. Zaletą jest fakt iż paralotnia nie wymaga zbyt wielu przygotowań. Wystarczy ciepłe ubranie, o czym trzeba pamiętać nawet latem. Ponadto równie ważne są stabilne buty.
ciekawoski Loty paralotnią -  Rybnik

Loty paralotnią - Rybnik

marcin / 07.01.2015, 11:58
Rybnik jest miastem położonym w województwie śląskim, posiadającym długą tradycję historyczną. Zarówno zabytki architektury budowniczej, jak i tereny podmiejskie warte są tego, aby obejrzeć je z perspektywy kilkuset metrów.
ciekawoski Lotnisko dla paralotni w Łodzi

Lotnisko dla paralotni w Łodzi

marcin / 07.01.2015, 11:53
Łódź, jak i całe województwo łódzkie, obfitują w wiele ciekawych terenów, które warto zobaczyć z perspektywy lotu ptaka. Znajdziemy tutaj zarówno wiele ciekawych terenów miejskich, jak i pięknie ukształtowaną rzeźbę naturalną.