ZALOGUJ SIĘ REJESTRACJA

Artykuły

sortuj wg:
poradniki Sposoby na odchudzanie

Sposoby na odchudzanie

jagdzia / 25.04.2016, 08:28
Obecnie w społeczeństwie panuje moda na bycie jak najchudszą, sprawia to, że coraz większa ilość młodych dziewcząt zaczyna przechodzić na dietę i rozpoczyna rygorystyczne odchudzanie. Czy wychodzi nam to na zdrowie, czy jest to w ogóle normalne aby narzucać ludzkości jak mają wyglądać? Dużo z Was na pewno powie, że nikt nikomu nie nakazuje przechodzić na dietę, jednak czy na pewno?
poradniki Bieganie czy rower?

Bieganie czy rower?

igor / 15.01.2015, 12:34
Odwieczny problem osób, zamierzających w końcu zabrać się do treningów. Najczęściej wybierane formy aktywności przez Polaków to bieganie i rower. Na który z tych sportów lepiej się zdecydować?
poradniki Ekstremalne randki

Ekstremalne randki

igor / 31.12.2014, 10:59
Ekstremalne sporty to idealna opcja na randkę. Zamiast kolejnej kolacji i wizyty w kinie, warto nieco rozruszać kości i zrobić coś niecodziennego. Z pewnością kilka opcji przypadnie Wam do gustu.
ciekawoski Autodrom Sosnowiec - Adrenalina na torze kartingowym

Autodrom Sosnowiec - Adrenalina na torze kartingowym

marcin / 29.12.2014, 01:20
Ryk silników, poślizgi i stłuczki, wszystko to sprawia, że żądnych hasła "adrenalina Sosnowiec" - automatycznie kieruje na ulicę Stawową 4, gdzie skutecznie zaspokoją potrzebę ekstremalnych emocji, za sprawą toru gokartowego Autodrom.
Deskorolka – najpopularniejszym sportem ekstremalnym

Deskorolka – najpopularniejszym sportem ekstremalnym

lukrus / 11.01.2014, 16:41
Jazda na deskorolce jest dobrą formą na spędzenie wolnego czasu. Jest to sport dla aktywnych. Jednak pokazy robione przez skateboarderów należą do widowiskowych.