ZALOGUJ SIĘ REJESTRACJA

Artykuły

sortuj wg:
ciekawoski Ekstremalne parki wodne

Ekstremalne parki wodne

igor / 06.01.2015, 12:12
Wyobrażasz sobie zjazd z prędkością 100 km/h, który kończy się wpadnięciem do cieplutkiej wody? Takie rzeczy tylko w najlepszych parkach wodnych. Przedstawiamy 4 propozycje dla wielbicieli tego typu rozrywki.
poradniki Ekstremalne prezenty

Ekstremalne prezenty

igor / 05.01.2015, 15:19
Nie masz pomysłu na niecodzienny i ekstremalny prezent? Zapraszamy do przeczytania poradnika, w którym na pewno znajdziesz coś idealnego dla przyjaciela bądź członka rodziny. Nie bądź banalny!
poradniki Ekstremalne randki

Ekstremalne randki

igor / 31.12.2014, 10:59
Ekstremalne sporty to idealna opcja na randkę. Zamiast kolejnej kolacji i wizyty w kinie, warto nieco rozruszać kości i zrobić coś niecodziennego. Z pewnością kilka opcji przypadnie Wam do gustu.
ciekawoski Ekstremalne zjawiska atmosferyczne i ich skutki

Ekstremalne zjawiska atmosferyczne i ich skutki

igor / 29.12.2014, 14:56
Wielkie upały, ogromne mrozy, silne wiatry i powodzie coraz częściej nawiedzają naszą planetę. Często główną przyczyną jest zwiększona ilość wytwarzanego dwutlenku węgla. Skutki są z kolei zatrważające.
Parki Rozrywki w Niemczech

Parki Rozrywki w Niemczech

marcin / 29.12.2014, 01:08
Najpiękniejsze i najchętniej odwiedzane lunaparki w Europie, to parki rozrywki w Niemczech. U naszych sąsiadów, znajdziemy mnóstwo takich miejsc rekreacji. Dużych, bogatych w wiele atrakcji, imponujących olbrzymimi kolejkami górskimi i diabelskimi młynami, szczycącymi się olbrzymią ilością zwiedzających.
Parki Wodne w Polsce

Parki Wodne w Polsce

marcin / 29.12.2014, 00:50
Szczególnym rodzajem wśród parków rozrywki są tzw. aquaparki, czyli parki wodne, stanowiące wyjątkowe miejsca rozrywki, których główną atrakcją są baseny kąpielowe. Oferują możliwość korzystania z basenów o urozmaiconych głębokościach, różnych temperaturach wód czy atrakcjach dodatkowych typu zjeżdżalnie, sztuczne fale, na których można surfować i wiele innych wodnych rozrywek.
ciekawoski Parki Rozrywki w Europie

Parki Rozrywki w Europie

marcin / 29.12.2014, 00:30
Parki rozrywki to miejsca rekreacji i zabawy, w których znajdziemy różnego rodzaju karuzele, górskie kolejki, diabelskie młyny i inne urządzenia, dzięki, którym rozerwiemy się, zażywając zastrzyku adrenaliny. Chętnie odwiedzane nie tylko przez najmłodszych, lecz również przez ich dorosłych opiekunów. Prezentujemy kilka najbardziej popularnych.
Wycieczka do Legolandu

Wycieczka do Legolandu

marcin / 28.12.2014, 22:58
Legoland to najwspanialsze parki rozrywki, ulokowane w kilku miejscach na świecie. Można w nich oglądać miniaturowe miasta, będące odwzorowaniami prawdziwych metropolii, repliki znanych budowli i zabytków architektury, ogromne zwierzęta, zamki, pirackie statki i niezliczone ilości, innych, zapierających dech w piersiach atrakcji, stworzonych z klocków Lego.
TOP10 najniebezpieczniejszych sportów

TOP10 najniebezpieczniejszych sportów

igor / 21.10.2014, 16:35
Dążenie do niemożliwego, jak największa adrenalina, a może po prostu igranie z losem? Część ekstremalnych sportów może być naprawdę niebezpieczna. Zdecydowalibyście się na jeden z nich?
TOP10 najdziwniejszych sportów

TOP10 najdziwniejszych sportów

Mateusz / 11.09.2014, 17:37
Czy wiesz co łączy homonto z wytrzeszczem oczu?:) Poznaj 10 najdziwniejszych sportów o których nie miałeś pojęcia!