ZALOGUJ SIĘ REJESTRACJA

Artykuły

sortuj wg:
poradniki Tunel aerodynamiczny - maksymalna adrenalina

Tunel aerodynamiczny - maksymalna adrenalina

TomaszTR / 26.01.2016, 11:53
Czy słyszałeś już o swobodnych lotach w tunelu aerodynamicznym? Jeśli nie, to zapewne zaraz usłyszysz ponieważ to nowoczesna dziedzina sportów powietrznych z pogranicza spadochroniarstwa i sportów naziemnych. Dzięki szybkiej budowie nowych obiektów w całej Europie sport ten staje się popularny w błyskawicznym tempie i coraz więcej osób chce go spróbować. Warto zaznaczyć, że loty w tunelu aerodynamicznym przeznaczone są dla prawie każdego i opowiemy o tym jak je zacząć.
poradniki Jak rozpocząć skoki ze spadochronem?

Jak rozpocząć skoki ze spadochronem?

TomaszTR / 15.01.2016, 16:40
Czy chciałbyś poczuć się jak ptak podczas swobodnego spadania z wysokości 4000 metrów? Skoki spadochronowe umożliwiają doznanie naturalnej adrenaliny przy spadaniu z prędkością ponad 200 km/h przez minutę. Zobacz jak rozpocząć swoją przygodę ze skokami oraz lotami w tunelu aerodynamicznym w Polsce.
poradniki Ekstremalne prezenty

Ekstremalne prezenty

igor / 05.01.2015, 15:19
Nie masz pomysłu na niecodzienny i ekstremalny prezent? Zapraszamy do przeczytania poradnika, w którym na pewno znajdziesz coś idealnego dla przyjaciela bądź członka rodziny. Nie bądź banalny!
poradniki Ekstremalne randki

Ekstremalne randki

igor / 31.12.2014, 10:59
Ekstremalne sporty to idealna opcja na randkę. Zamiast kolejnej kolacji i wizyty w kinie, warto nieco rozruszać kości i zrobić coś niecodziennego. Z pewnością kilka opcji przypadnie Wam do gustu.
ciekawoski Skok ze spadochronem w Warszawie

Skok ze spadochronem w Warszawie

marcin / 29.12.2014, 01:39
Skoki spadochronowe to coraz częściej wybierana forma ekstremalnej rozrywki, zapewniająca niezapomniane wrażenia, zastrzyk adrenaliny i pozytywnej energii. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło "skok ze spadochronem Warszawa" i wybrać jedną z kilku dostępnych opcji.
Skoki spadochronowe w tandemie

Skoki spadochronowe w tandemie

Mateusz / 26.09.2014, 09:45
Skok w tandemie - niezapomniane przeżycie czy strata kasy?
Skoki spadochronowe - sport który zmienia wszystko

Skoki spadochronowe - sport który zmienia wszystko

Mateusz / 31.12.2013, 11:40
Jak rozpocząć przygodę ze spadochroniarstwem.
Spadochroniarstwo - poczuj adrenalinę i wiatr we włosach

Spadochroniarstwo - poczuj adrenalinę i wiatr we włosach

lukrus / 09.12.2013, 14:35
Skoki spadochronowe dają dużą dawkę emocji. Jeśli chcesz doświadczyć pozytywnych emocji oraz adrenaliny zachęcam do zainteresowania się tym sportem. Myślę że naprawdę warto. Tych chwil się nie zapomina. Zapraszam Cię Drogi Czytelniku do zapoznania się z poniższym artykułem, w którym opisałem co trzeba zrobić aby taki skok wykonać.