ZALOGUJ SIĘ REJESTRACJA

Artykuły

sortuj wg:
Aerotunel Warszawa

Aerotunel Warszawa

igor / 12.01.2015, 13:56
Niedawno w Warszawie powstało specjalne miejsce, w którym można poczuć się jak podczas prawdziwego skoku z samolotu! Chodzi o tunel aerodynamiczny, w którego wnętrzu wiatr osiąga prędkość ponad 300 km/h!
ciekawoski Grupa dyskusyjna paralotnie

Grupa dyskusyjna paralotnie

igor / 09.01.2015, 15:02
Powszechny dostęp do internetu daje nam możliwość ciągłej interakcji z innymi paralotniarzami. Również oni posiadają aktywne grupy dyskusyjne, na których dzielą się wiedzą na temat spotów, wydarzeń czy technik latania. Włącz się do rozmowy!
ciekawoski Paralotnie forum

Paralotnie forum

igor / 09.01.2015, 14:41
Początkujący i profesjonalni paralotniarze najwięcej informacji z pierwszej ręki na temat ich ukochanego sportu znajdą w internecie, a konkretnie na forach dyskusyjnych. Sprawdźcie przegląd najlepszych tego typu miejsc w sieci!
ciekawoski Lot paralotnią  w Warszawie

Lot paralotnią w Warszawie

marcin / 07.01.2015, 15:33
Warszawa jest miastem, w którym nietrudno o dobrą i profesjonalną rozrywkę, w tym również loty z wykorzystaniem paralotni. Na taką atrakcję chętnie przystają zarówno mieszkańcy stolicy, pragnący na nowo odkryć ukochane miasto, jak i nieco już znużeni pobytem w metropolii turyści. Lot paralotnią to idealny pomysł na relaks, który nie zajmuje zbyt wielu czasu, a pozwala na świetną zabawę.
ciekawoski Lot paralotnią w Trójmieście

Lot paralotnią w Trójmieście

marcin / 07.01.2015, 12:03
Lot paralotnią jest niezwykłą przygodą w każdych okolicznościach. Oprócz tego to doskonały pomysł na prezent lub urozmaicenie wakacyjnych wojaży. Zaletą jest fakt iż paralotnia nie wymaga zbyt wielu przygotowań. Wystarczy ciepłe ubranie, o czym trzeba pamiętać nawet latem. Ponadto równie ważne są stabilne buty.
ciekawoski Loty paralotnią -  Rybnik

Loty paralotnią - Rybnik

marcin / 07.01.2015, 11:58
Rybnik jest miastem położonym w województwie śląskim, posiadającym długą tradycję historyczną. Zarówno zabytki architektury budowniczej, jak i tereny podmiejskie warte są tego, aby obejrzeć je z perspektywy kilkuset metrów.
ciekawoski Lotnisko dla paralotni w Łodzi

Lotnisko dla paralotni w Łodzi

marcin / 07.01.2015, 11:53
Łódź, jak i całe województwo łódzkie, obfitują w wiele ciekawych terenów, które warto zobaczyć z perspektywy lotu ptaka. Znajdziemy tutaj zarówno wiele ciekawych terenów miejskich, jak i pięknie ukształtowaną rzeźbę naturalną.
ciekawoski Czy lot paralotnią jest bezpieczny?

Czy lot paralotnią jest bezpieczny?

marcin / 07.01.2015, 11:48
Wielu ludzi chciałoby przeżyć przygodę życia i dobrze się bawić na paralotni, lecz nigdy w życiu nie decydują się na lot paralotnią. Dlaczego? Wszelkie wątpliwości, dotyczą Przede wszystkim bezpieczeństwa lotów.
ciekawoski Lot paralotnią w Gliwicach

Lot paralotnią w Gliwicach

marcin / 07.01.2015, 11:41
Gliwice są miastem, które nie jest położone na żadnych wzniesieniach, toteż pomysł lotów paralotnią w tym miejscu może niektórym wydać się nieciekawy, bo gdzie tu startować? A jednak, miasto to posiada bardzo długą tradycję lotów. Paralotnie pokazują się na gliwickim niebie już od 1916 roku.
poradniki Ekstremalne prezenty

Ekstremalne prezenty

igor / 05.01.2015, 15:19
Nie masz pomysłu na niecodzienny i ekstremalny prezent? Zapraszamy do przeczytania poradnika, w którym na pewno znajdziesz coś idealnego dla przyjaciela bądź członka rodziny. Nie bądź banalny!