No Limits - Aktywny wypoczynek z ITAKĄ

Ocena: - gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka Zaloguj się aby ocenić

Większości z Nas słowo „wakacje” kojarzy się z wylegiwaniem w słońcu i sączeniem drinka z palemką w barze na plaży. Są jednak tacy (i jest ich coraz więcej), którzy w ten sposób tylko by się… zmęczyli.

Większości z Nas słowo „wakacje” kojarzy się z wylegiwaniem w słońcu i sączeniem drinka z palemką w barze na plaży. Są jednak tacy (i jest ich coraz więcej), którzy w ten sposób tylko by się… zmęczyli. Od paru sezonów możemy zaobserwować wzrost liczby klientów chcących spędzić czas aktywnie. Do tej pory wyjazdy na trekking w Himalajach lub nurkowanie w wodach Meksyku były organizowane przez małe, często nikomu nie znane biura podróży, które specjalizują się tylko w jednej aktywności. Niestety, okazuje się, że ich oferta skierowana jest do bardzo wąskiej grupy osób, które już mają spore doświadczenie w sporcie, który uprawiają.

W 2015 roku największe polskie Biuro Podróży Itaka, udostępniło swoją ofertę dla osób poszukujących aktywnego wypoczynku. No limits, to 68 różnych programów dla 13 różnych aktywności: Trekking, Rower, Kajak, Rafting, Off-road, Żagle, Multi-aktywność, Ekspedycje, Kulinarne, Fotograficzne, Surfing/windsurfing, Nurkowanie, Obozy Fitness.

Itaka zadbała o to, aby każdy znalazł coś dla siebie. Katalog zawiera wczasy, obozy i wycieczki sportowe oraz wycieczki tematyczne. Dodatkowo oferta jest zróżnicowana pod względem stopnia zaawansowania. Taka mnogość na pewno spodoba się tym, którzy dopiero rozwijają swoją pasje i nie do końca jeszcze wiedzą „z czym to się je”.

Każda impreza jest kierowana przez wyspecjalizowanych instruktorów, mających nawet kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu tego typu zajęć. Daje to uczestnikom poczucie bezpieczeństwa ale również możliwość przeżycia przygody, której być może nie byliby w stanie zaplanować i zorganizować sobie sami.

Dlaczego warto skorzystać z oferty No limits? Z kilku prostych powodów: po pierwsze dostępność – każda impreza z katalogu No Limits jest dostępną za pośrednictwem strony internetowej Itaki i w każdej agencji. Po drugie: cena. Dzięki ilości organizowanych imprez i ilości uczestników, Itaka może oferować wyjazdy związane aktywnym wypoczynkiem znacznie taniej niż robią, to małe biura podróży. Po trzecie: bogata oferta. Nie musimy już przeglądać dziesiątek stron, czytać wielu artykułów, żeby wziąć udział w wyprawie skrojonej dla Nas. Teraz możemy dokonać wyboru przeglądając jeden katalog! Na koniec najważniejsza sprawa: bezpieczeństwo. Itaka jest już od 26 lat na rynku, w tym czasie zdobyła mocną pozycję lidera na polskim rynku turystycznym, do daje nam gwarancję bezpieczeństwa i pełnego profesjonalizmu!

Pełna oferta Itaka No Limits dostępna jest pod adresem: www.itaka.pl/no-limits/
 

Galeria artykułu

No Limits by Itaka

No Limits by Itaka

 
comments powered by Disqus