Grupa dyskusyjna paralotnie

Ocena: - gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka Zaloguj się aby ocenić
kategorie: paralotniarstwo

Powszechny dostęp do internetu daje nam możliwość ciągłej interakcji z innymi paralotniarzami. Również oni posiadają aktywne grupy dyskusyjne, na których dzielą się wiedzą na temat spotów, wydarzeń czy technik latania. Włącz się do rozmowy!

Szukasz informacji na temat konkretnego sprzętu? Jesteś ciekawy paralotniarskich relacji z najdalszych zakątków świata? Nie wiesz, w jaki sposób wykonać jakiś trik? Na wszystkie te pytania otrzymasz odpowiedź na specjalnych grupach dyskusyjnych, na których wielbiciele paralotniarstwa wymieniają się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Tego typu miejsca do internetowej dyskusji powstają również w Polsce. Zdecydowanie największą popularnością cieszy się grupa dyskusyjna powstała na Google – pl.rec.paralotnie (https://groups.google.com/forum/#!forum/pl.rec.paralotnie). Jest to grupa otwarta i każdy użytkownik internetu może przeczytać informacje wysłane przez poszczególnych użytkowników. Aby również włączyć się do dyskusji, trzeba założyć już konto pocztowe na Gmailu, a następnie zalogować się na nie i nacisnąć „Dołącz do grupy”. Od tej pory możesz włączyć się do rozmowy albo rozpocząć prywatną konwersację z konkretnym użytkownikiem.Oczywiście należy pamiętać o pewnych zasadach, które panują w każdej z grup dyskusyjnych. Zabronione jest pisanie wiadomości nic nie wnoszących do tematu, odbiegających od tematu paralotni czy będących zwykłym spamem.

W grupie dyskusyjnej jest już blisko 90 tysięcy różnych tematów, a niezwykle przydatną funkcją jest wyszukiwarka. To bardzo aktywna grupa, na której codziennie pojawiają się nowe wpisy poszczególnych użytkowników. Jeśli chcesz być na bieżąco ze światem paralotniarstwa, musisz dodać tę grupę do swoich ulubionych!
 

Galeria artykułu

paragliding-363833_640

paragliding-363833_640

 
comments powered by Disqus