Ekstremalne randki

Ocena: - gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka Zaloguj się aby ocenić

Ekstremalne sporty to idealna opcja na randkę. Zamiast kolejnej kolacji i wizyty w kinie, warto nieco rozruszać kości i zrobić coś niecodziennego. Z pewnością kilka opcji przypadnie Wam do gustu.

Masz dość zapraszania swojej kobiety na włoską kolację bądź do kina? Zróbcie coś szalonego albo jeszcze lepiej... ekstremalnego! Jest mnóstwo aktywności z dodatkiem adrenaliny, które można robić wspólnie. Uwierzcie – po mocnym energetycznym kopie z pewnością jeszcze bardziej zbliżycie się do siebie!

Dodajcie sobie skrzydeł – podniebna podróż to świetny pomysł na wielką rocznicę. Jest wiele sportów, które można uprawiać razem i to w powietrzu. Lot balonem to bardzo romantyczna opcja, nieco treningu będzie wymagał wspólny skok ze spadochronu, a z pewnością będziecie blisko siebie podczas skoku na bungee w dwie osoby.


Autor: Jrubenc

Poczujcie ryk silników – jeśli lubicie szybką jazdę, postawcie na cztery kółka. Możecie rywalizować na gokartach lub quadach – ustalcie jednak wcześniej nagrodę ;) Ponadto spokojnie znajdziesz firmy, oferujące przejażdżkę samochodem rajdowym lub terenowym. Jest też opcja na zimę – wspólna przejażdżka na skuterze śnieżnym zakończona wypiciem grzańca będzie wspaniałą randką.

Dajcie się zmoczyć – wiele możliwości daje również woda. W górach warto wypożyczyć kajak lub ponton do raftingu i przepłynąć jednym z ekstremalnych potoków, nad jeziorem rozciągnąć maszt i wypłynąć w głąb swoim jachtem, natomiast w tropikach idealne okaże się nurkowanie. Wspólne podziwianie malowniczych raf koralowych, barwnych rybek, delfinów i wraków statków przypadnie do gustu niejednej kobiecie.

Zasmakujcie potęgi gór – jeśli oboje jesteście w formie, wyjedźcie w góry. Zdobycie jednego ze szczytów okaże się nie tylko ekstremalną, ale i romantyczną wyprawą. Ponadto wspólnie możecie wspinać się po skałkach albo zajrzeć do jednej z tajemniczych jaskiń.
 

Galeria artykułu

Tandem_Skydive

Tandem_Skydive

 
comments powered by Disqus