ZALOGUJ SIĘ REJESTRACJA

Artykuły

sortuj wg:
aktualności No Limits - Aktywny wypoczynek z ITAKĄ

No Limits - Aktywny wypoczynek z ITAKĄ

marcin / 16.03.2015, 15:41
Większości z Nas słowo „wakacje” kojarzy się z wylegiwaniem w słońcu i sączeniem drinka z palemką w barze na plaży. Są jednak tacy (i jest ich coraz więcej), którzy w ten sposób tylko by się… zmęczyli.
ciekawoski Trekking na teneryfie

Trekking na teneryfie

marcin / 14.01.2015, 21:04
Większość turystów wybierających się na wakacje na Teneryfę ma zamiar odpoczywać i leżeć na plaży. Są jednak tacy, którzy w ten sposób tylko by się męczyli. Teneryfa jest wyspą pochodzenia wulkanicznego, na przestrzeni milionów lat z dna Atlantyku wypiętrzyły się masywy Adeje, Anaga i Teno wraz z najwyższą górą Hiszpanii – Pico del Teide (3 718 m n.p.m.)
poradniki Ekstremalne randki

Ekstremalne randki

igor / 31.12.2014, 10:59
Ekstremalne sporty to idealna opcja na randkę. Zamiast kolejnej kolacji i wizyty w kinie, warto nieco rozruszać kości i zrobić coś niecodziennego. Z pewnością kilka opcji przypadnie Wam do gustu.
poradniki Stolica Kolumbii - Bogota

Stolica Kolumbii - Bogota

Mateusz / 04.12.2014, 00:08
Bogota to stolica Republiki Kolumbii.
Mountainboarding - letni snowboard

Mountainboarding - letni snowboard

lukrus / 13.01.2014, 21:15
Mountainboard uważany jest za letnią odmianę snowboardu, choć jeżdżą na nim również osoby, które z różnych powodów nie jeżdżą na snowboardzie: tu jest łatwiej niż na snowboardzie. Wystarczy jedna godzina jazdy z instruktorem, by niezależnie od płci oraz wieku nauczyć każdego samodzielnej i bezpiecznej jazdy po stoku.