ZALOGUJ SIĘ REJESTRACJA

Artykuły

sortuj wg:
poradniki Tunel aerodynamiczny - maksymalna adrenalina

Tunel aerodynamiczny - maksymalna adrenalina

TomaszTR / 26.01.2016, 11:53
Czy słyszałeś już o swobodnych lotach w tunelu aerodynamicznym? Jeśli nie, to zapewne zaraz usłyszysz ponieważ to nowoczesna dziedzina sportów powietrznych z pogranicza spadochroniarstwa i sportów naziemnych. Dzięki szybkiej budowie nowych obiektów w całej Europie sport ten staje się popularny w błyskawicznym tempie i coraz więcej osób chce go spróbować. Warto zaznaczyć, że loty w tunelu aerodynamicznym przeznaczone są dla prawie każdego i opowiemy o tym jak je zacząć.
poradniki Jak rozpocząć skoki ze spadochronem?

Jak rozpocząć skoki ze spadochronem?

TomaszTR / 15.01.2016, 16:40
Czy chciałbyś poczuć się jak ptak podczas swobodnego spadania z wysokości 4000 metrów? Skoki spadochronowe umożliwiają doznanie naturalnej adrenaliny przy spadaniu z prędkością ponad 200 km/h przez minutę. Zobacz jak rozpocząć swoją przygodę ze skokami oraz lotami w tunelu aerodynamicznym w Polsce.
aktualności No Limits - Aktywny wypoczynek z ITAKĄ

No Limits - Aktywny wypoczynek z ITAKĄ

marcin / 16.03.2015, 15:41
Większości z Nas słowo „wakacje” kojarzy się z wylegiwaniem w słońcu i sączeniem drinka z palemką w barze na plaży. Są jednak tacy (i jest ich coraz więcej), którzy w ten sposób tylko by się… zmęczyli.
poradniki Spoty do uprawiania kitesurfingu w Polsce.

Spoty do uprawiania kitesurfingu w Polsce.

dasnsad / 06.02.2015, 22:10
Nie wiesz gdzie możesz pojechać aby spędzić swoją sesję na wodzie ? Poczytaj aby dowiedzieć się , które miejsca są dla Ciebie idealne.
Kitesurfing - gdzie pływać?

Kitesurfing - gdzie pływać?

marcin / 20.01.2015, 15:55
Kitesurfing stał się ostatnio bardzo popularnym sportem wodnym. Nie wiesz, gdzie możesz go uprawiać? Pomożemy Ci wybrać odpowiednie miejsce!
Kitesurfing - jak zacząć

Kitesurfing - jak zacząć

marcin / 20.01.2015, 15:52
Jeśli zdecydowałeś się rozpocząć swoją przygodę z kitesurfingiem to oczywiście świetnie! Musisz jednak przestrzegać pewnych zasad.
ciekawoski Sprzęt do kitesurfingu

Sprzęt do kitesurfingu

marcin / 20.01.2015, 15:46
Kitesurfing jest najszybszym sportem wodnym. Jeśli chcemy go uprawiać, musimy zadbać o odpowiedni sprzęt. Sprzęt do kitesurfingu składa się z paru, głównych elementów. Warto krótko je omówić.
Historia kitesurfingu

Historia kitesurfingu

marcin / 20.01.2015, 15:38
Kitesurfing to sport wodny, który często jest mylony z windsurfingiem. Różni go jednak sposób trzymania deski. Wbrew pozorom, ten sport zaczęto uprawiać już wiele lat temu.
poradniki Kitesurfing Polska

Kitesurfing Polska

igor / 08.01.2015, 15:57
Kitesurfing w Polsce staje się coraz popularniejszą formą aktywności. Również w naszym kraju znajduje się kilka interesujących spotów, a najbardziej obleganym spośród nich jest zdecydowanie Zatoka Pucka.
IKO - czyli z czym to się je.

IKO - czyli z czym to się je.

dasnsad / 07.01.2015, 14:53
Wybierając szkołę, w której odbędziemy kurs warto się przyjrzeć czy posiada certyfikaty niezbędne do zapewnienia nam bezpieczeństwa. Na większości stron internetowych pojawia się skrót IKO. Jednak zaczynając naszą przygodę z tym sportem warto wiedzieć czego możemy oczekiwać po takim miejscu.